Autor Futbol
31 Gener 2014 a 14:30

Futbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

DISSABTE

 

2ª Catalana Grup 3

16’15 hores  CF Junior – CE Olimpic Can Fatjo

 

2ª Catalana Grup 4

16’30 hores UD San Lorenzo – UD Taradell

 

 3ª Catalana Grup 4

17’00 hores  CD Can Parellada – AD La Llantia

 

 3ª Catalana Grup 6

17’30 hores   CF Sant Pere Nord – EF Barbera Andalucia

 

 

3ª Catalana Grup 7

16’30 hores CE Marganell –  UD Can Trias

 

4ª Catalana Grup 2

19’00 hores  FC Matadepera”B”- Cabrianes FC

 

 4ª Catalana Grup 14

16’00 hores  Can Colapi Terrassa – Valldoreix FC”C”

18’45 hores  UE Les Fonts  – CF Pueblo Nuevo 2002

 

 

 

Divisio d’Honor Juvenil Grup 7

16’00 hores UE Rubí – CF Damm”B”

 

DIUMENGE

 

3ª Divisó Nacional Grup 5

12’00 hores  UE Rubí – UE Rapitenca

12’00 hores  Asco FC – Terrassa FC

 

 1ª Catalana Grup 1

12’00 hores CE Banyoles – CP San Cristóbal

 

2ª Catalana Grup 3

12’00  hores  Juventud 25 Septiembre – CF Begues

 

3ª Catalana Grup 6

11’30 hores UE Sabadellenca”B”- CF Can Boada

12’00 hores  AT Can Deu –   FC Matadepera

16’30 hores  CF Peña San Pedro – UD Marina

 

3ª Catalana Grup 7

12’00 hores Pirinaica FC – CF Viladecavalls

 

4ª Catalana Grup 14

12’00 hores  CS Juan XXIII –  UE Rubi”B”

12’00 hores  CF Can Boada”B”- Juventud 25 Septiembre

12’00 hores CE Olimpic Can Fatjo”B”- CF Sant Pere Nord”B”

12’00 hores  CD Sentmenat – EF Bonaire

 

Divisio d’Honor Nacional Juvenil Grup 3

12’00 hores UFB Jabac Terrassa – FC Barcelona

 

 

 

 

Foto: Sergi Colomer

Foto: Sergi Colomer

DISSABTE

 

2ª Catalana Grup 3

16’15 hores  CF Junior – CE Olimpic Can Fatjo

 

2ª Catalana Grup 4

16’30 hores UD San Lorenzo – UD Taradell

 

 3ª Catalana Grup 4

17’00 hores  CD Can Parellada – AD La Llantia

 

 3ª Catalana Grup 6

17’30 hores   CF Sant Pere Nord – EF Barbera Andalucia

 

3ª Catalana Grup 7

16’30 hores CE Marganell –  UD Can Trias

 

4ª Catalana Grup 2

19’00 hores  FC Matadepera”B”- Cabrianes FC

 

 4ª Catalana Grup 14

16’00 hores  Can Colapi Terrassa – Valldoreix FC”C”

18’45 hores  UE Les Fonts  – CF Pueblo Nuevo 2002

 

Divisio d’Honor Juvenil Grup 7

16’00 hores UE Rubí – CF Damm”B”

 

 

DIUMENGE

 

3ª Divisó Nacional Grup 5

12’00 hores  UE Rubí – UE Rapitenca

12’00 hores  Asco FC – Terrassa FC

 

 1ª Catalana Grup 1

12’00 hores CE Banyoles – CP San Cristóbal

 

2ª Catalana Grup 3

12’00  hores  Juventud 25 Septiembre – CF Begues

 

3ª Catalana Grup 6

11’30 hores UE Sabadellenca”B”- CF Can Boada

12’00 hores  AT Can Deu –   FC Matadepera

16’30 hores  CF Peña San Pedro – UD Marina

 

3ª Catalana Grup 7

12’00 hores Pirinaica FC – CF Viladecavalls

 

4ª Catalana Grup 14

12’00 hores  CS Juan XXIII –  UE Rubi”B”

12’00 hores  CF Can Boada”B”- Juventud 25 Septiembre

12’00 hores CE Olimpic Can Fatjo”B”- CF Sant Pere Nord”B”

12’00 hores  CD Sentmenat – EF Bonaire

 

Divisio d’Honor Nacional Juvenil Grup 3

12’00 hores UFB Jabac Terrassa – FC Barcelona

 

 

 

 

Switch to mobile version