Autor Societat
24 Abril 2015 a 15:00

El Consell Esportiu entrega els premis del Programa Cultural del curs 14-15

La temàtica girava entorn del fair-play i els valors a la graderia

Entrega de premis del Programa Cultural del curs 14 - 15 // Imatge cedida pel Consell Esportiu del Vallès Occidental Terrassa

Entrega de premis del Programa Cultural del curs 14 – 15 // Imatge cedida pel Consell Esportiu del Vallès Occidental Terrassa

Ahir a les 18’00h al Centre Cívic Avel·lí Estranjer de Terrassa es va dur a terme l’entrega dels premis del Programa Cultural del curs 14-15.

Enguany en aquest concurs han participat 21 centres d’ensenyament, i han presentat un total de 1396 dibuixos, 556 mascotes, 73 còmics, 609 redaccions i 124 fotografies. El lema per tots els treballs era “El fair-play i els valors a la gradería”.

Els guardonats han estat els següents:

DIBUIX BENJAMÍ i ALEVÍ:

1ª Lara López                                  Joaquima de Vedruna

2ª Amelie Solanilla                          Joaquima de Vedruna

3r Joana Peñarroya                        Esc. Roc Blanc

4ª Marta González                          Esc. Roc Blanc

5ª Gemma Còdol                             Esc. França

DIBUIX INFANTIL:

1ª Anna San Martin                        MD del Carme

2n Marc Pinerio                               MD del Carme

3r Paula Vidiella                              MD del Carme

4t Guillem Lao                                 Ins. Les Aimerigues

5ª Lucia Borrego                             MD del Carme

MASCOTA:        

1ª Alba Gallés                                   Escola El Cim

2ª Clara Hernéndez                         Ins. Can Jofresa

3ª Marta Cardús                              Ins. Montserrat Roig

4ª Evelyn Garcia                              Ins. Egara

5è Carlos León                                  Ins. Les Aimerigues

CÒMIC:

1es Maria Vilaseca i Gemma Sánchez       Ins. Can Jofresa

2es Inés Colom i Montse Erchini                Escola Martí

3rs Isaac González i Gleb Konilov              Ins. Santa Eulàlia

4ª Yaussra El Mrini                                      Ins. Santa Eulàlia

5è Ikram Karrichi                                         Ins. Santa Eulàlia

REDACCIÓ INFANTIL:

1r Montse Erchini                           Escola Martí

2ª Núria Banús                                MD del Carme

3ª Mònica Rodrigo                          MD del Carme

4ª Nagore Navarro                         MD del Carme

5ª Miriam Guzman                         Ins. Egara

 

REDACCIÓ CADET:

1r Oriol Tàpia                                  Ins. Torre del Palau

2ª Lorena Mariné                           Ins. Terrassa

3ª Anna Cabané                              Ins. Torre del Palau

4ª Judit Arcas                                  Sagrat Cor

5ª Tatiana Berrospi                        Ins. Santa Eulàlia

FOTOGRAFIA:

1ª Yaysa Priego                               Ins. Can Jofresa

2ª Hamza Ittafrouti                        Ins. Santa Eulàlia

3ª Anna Bové                                   Ins. Can Jofresa

4t Ricard Povedano                        Ins. Egara

5ª Noelia Morales                           Ins. Inv. Blanxart

 

 

Switch to mobile version